Depo Yönetimi

DEPOLAMA VE DAĞITIM HİZMETLERİ

Katmadeğerli akılcı hizmetler.

Depolama

Servicexpress olarak, müşterilerimizin tedarik zinciri boyunca toplam operasyon maliyetlerinin azaltılmasını ve süreçlerinin iyileştirilmesini hedefliyoruz. Ankara lojistik merkezimizde veya müşterilerimizin kendi depolarında tek müşterili veya paylaşımlı depolama organizasyonu, ihracat yükleme platformu, çapraz yükleme platformu, dağıtım merkezi ve soğuk zincir depolaması ve dağıtımı gibi çeşitli depolama hizmetleri üretiyoruz.

Katma Değerli Hizmetler

Müşterilerimizin kendi sektörlerinde rekabet avantajı yaratabilmelerini sağlamak üzere, onlara tüm tedarik zinciri süreçleri boyunca katma değer yaratmak, bu sürecin her noktasında daha etkin ve daha verimli olmalarını sağlamaktayız. Kalite kontrol, barkodlama, etiketleme, ürün birleştirme, yeniden paketleme, elleçleme, paketleme, ambalajlama ve benzeri gibi gereken tüm katma değerli hizmetleri müşterimizin ihtiyacına uygun bir şekilde sunuyoruz.

Müşterilerimizin taleplerine istinaden ayrıca Stok Takibi, Envanter Yönetimi, Sipariş Yönetimi, Hasarlı / Karantina Stok Yönetimi, Ürün Sayımı, Rezervasyonlu Dağıtım, 7/24 Zincir Mağazalar Dağıtımı, Tüm Türkiye’ye Dağıtım Hizmeti, Tersine Lojistik Hizmetleri, Hurda ve Iskartaların Ayrılması hizmetleri de lojistik merkezlerimiz tarafından verilmektedir.

ANKARA DEPO

Bölge Ofisi: Fethiye Mah. Ankara Loj. Üssü Depo B 143/1-2 Kazan/Ankara

İSTANBUL DEPOLAR

Anadolu Yakası: Ferhatpaşa Mah. Karadeniz Cad. No:64-66 Ataşehir/İstanbul

Avrupa Yakası: Çakmaklı Mah. Hadımköy Bağlantı yolu üzeri No:47 Büyükçekmece İstanbul